124. Creation de L´Homme
Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)
list z časopisu Religion, signováno v tisku uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 28 cm, rámování: 59 x 73,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 06.03.2024 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč