140. Fugue in Two Colors
Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)
Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 168/300 , slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list 38 x 28,5 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč