La Garde Civique

Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)

ilustrace z anarchistického časopisu L´Assiette au Beurre - La Paix, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč