71. La bande internationale des capitalistes

Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)

barevná litografie na kartonu, signováno v kameni vlevo dole, mírně zažloutlá, na rámu oděrky
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 26 cm, rámování: 36,5 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.06.2018 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč