1. Rytíř s číší
Autor: Jakob Emanuel Gaisser
(1825 Augsburg - 1899 Mnichov, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 22 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč