27. Jezero

Autor: Jan Tramba
(1920 Kdyně - 2002 ?)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 20.06.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč