1344. Kohoutek
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský monotyp, oděrky na rámu
Technika: monotyp, datace: 1966
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: 57 x 43 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč