Kytice

Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 65 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 81 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč