U splavu
Autor: Karel Brož
(1834 Praha - 1901 Petrohrad (Rusko))
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 63,5 cm
Konec dražby: 05.02.2024 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč