Domy

Autor: Jaroslav Otčenášek
(1909 Praha - 1972 Třebotov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 73 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč