61. Domy
Autor: Jaroslav Otčenášek
(1909 Praha - 1972 Třebotov)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 45 cm, rámování: 53 x 73 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč