35. U moře - pár
Autor: František Černošek
(1953)
signováno vpravo dole, 2 kusy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 41,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč