35. U moře - pár

Autor: František Černošek
(1953)

signováno vpravo dole, 2 kusy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 41,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč