Sedící dívka

Autor: Bohumír Matal
(1922 Brno - 1988 Prudká)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 11,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 31 x 29 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč