14. Sedící dívka
Autor: Bohumír Matal
(1922 Brno - 1988 Prudká)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 11,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 31 x 29 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč