155. Hlava
Autor: Bohumír Matal
(1922 Brno - 1988 Prudká)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 23/70, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1988
Šířka: 19,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 30 x 21 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč