Don´t worry be happy - Velký formát

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 85 cm, výška: 120 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč