Širý horizont

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 90 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč