15. Tančící Fellini

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1988
Šířka: 40 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 57 x 46,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:14 SEČ

Zbývá: 10d 2h 28m 41s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč