150. Koláž č.294
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: koláž, datace: 2009
Šířka: 25 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 10.11.2023 15:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč