151. Koláž č.295
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: koláž
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 10.11.2023 15:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč