152. Fragmenty
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: akryl, datace: 1991
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 10.11.2023 15:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč