156. Předměty u moře
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1991
Šířka: 80 cm, výška: 71 cm, rámování: 78 x 87 cm
Konec dražby: 10.11.2023 15:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč