158. Cavazzoni
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole název díla, zaskleno, paspartováno a zaskleno
Technika: křída, datace: 1989
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: 86 x 106 cm
Konec dražby: 10.11.2023 15:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč