171. Zasnění II

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 53 x 43 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 09.11.2022 21:58 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat