172. Výhled před západem
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: akryl, datace: 1996
Šířka: 75 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 77,5 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč