178. Balkón
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: akryl, datace: 1998
Šířka: 85 cm, výška: 100 cm, rámování: 103 x 87 cm
Konec dražby: 09.11.2022 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč