Šípek v zimě II.
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2001
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč