Kaňon - velký formát

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2004
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč