Tůňka

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 22,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 43 x 53 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.10.2021 21:59 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat