20. Diptych u domu
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole u levého motivu, volný list
Technika: pastel na kartonu, datace: 1997
Šířka: 38 cm, výška: 17,8 cm, rámování: 29 x 44,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč