Lesní říčka
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1993
Šířka: 50,5 cm, výška: 60,5 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč