Mše

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 65,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 54 x 66,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč