Podzimní jabloň

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2003
Šířka: 60,5 cm, výška: 60,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč