295. V noci
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: kresba, datace: 1999
Šířka: 51 cm, výška: 40,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč