38. Úplněk nad mořem
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1994
Šířka: 80 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč