Worldless supplications

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

Technika: akvarel, datace: 2003
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 37 x 42 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč