Lavička v zimě

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1991
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 66,5 x 56,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč