Carneval

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

Technika: akvarel, datace: 1982
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 56 x 43,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč