Santorini

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč