Night life

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

Technika: akvarel, datace: 1982
Šířka: 36 cm, výška: 24 cm, rámování: 45 x 54,5 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč