66. Isola Tiberina
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, Olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 54 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 52,5 x 56 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 10.12.2020 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč