Loď na souši

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2015
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč