Linhartský plácek
Autor: Zdenka Braunerová
(1858 Praha - 1934 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1901
Šířka: 17 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 44,5 x 34,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč