Maltézský plácek

Autor: Zdenka Braunerová
(1858 Praha - 1934 Praha)

Z rubové strany je tužkou napsaný název díla "Maltézský plácek". Signováno vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 52 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč