Husopaska

Autor: Lilly Charlemont
(1890 Rakousko - 1975)

signovánoa vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 41 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč