168. Chalupy na samotě
Autor: Karel Slabý-Kareš
(1923 Praha - 1972 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 42 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 41 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč