Benátky

Autor: Karel Slabý-Kareš
(1923 Praha - 1972 Praha)

signováno, datováno a věnování dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 25 cm, výška: 64 cm, rámování: 82 x 43 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč