V loďce v Sozopolu

Autor: Jaroslav Alt
(1927 Květinov - 2010 Kolín)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 64 x 74

Konec dražby: 10.02.2020 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč