117. Zasněžená cesta
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: na překližce
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: 27 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč