117. Zasněžená cesta

Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: na překližce
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: 27 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč