122. Beskydy
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole, na reversu autorský popise, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: 27 x 27 cm pošk.
Konec dražby: 10.08.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč