134. Žně u ....
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 13 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 25 x 28 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč